طراحی

سفارش نقاشی

 سفارش نقاشی بهترین هدیه برای عزیزانمان هست . شما در این صفحه پروفایل خلاق ترین نقاش های عضو پل را مشاهده می کنید .  شما برای سفارش نقاشی , سفارش طراحی پرتره ,طراحی چهره , نقاشی های متحرک و هر پروژه ای مرتبط با نقاشی با آن ها قرارداد ببندید .پروفایل و نمونه کارهای طراحان پل را مشاهده کنید و سفارشتان را نهایی کنید .  پل در تمامی مراحل همراه شماست , روند پروژه ی شما را با دقت زیر نظر داد .

تعرفه های طراحی و زمان تحویل از سوی طراحان در پروفایلشان مشخص شده است . وارد پروفایل طراحان شوید . نموه کارهای آنها را بررسی فرمایید و طراح مورد علاقه خود را انتخاب کنید .

سفارش نقاشی

محدثه راستگو

طراحی پرتره

مدادرنگی کنته , زغال , ورق طلا

مشاهده پروفایل
سفارش نقاشی

بهاره محمدزاده

طراحی پرتره

طراحی پرتره پاستل و مداد پاستل

مشاهده پروفایل
طراحی چهره

سامیه سالاری

طراحی پرتره

طراحی با مداد , مداد رنگی ,رنگ روغن

مشاهده پروفایل
سفارش نقاشی فائزه خلیلی

فائزه عموزاد خلیلی

طراحی پرتره

طراحی پرتره سیاه قلم

مشاهده پروفایل
سفارش طراحی پرتره

سارا سلمان زاده

طراحی پرتره

طراحی پرتره مدرن اکریلیک

مشاهده پروفایل
طراحی پرتره

منیر رمضانی

طراحی پرتره

مدادرنگی کنته , زغال

مشاهده پروفایل
سفارش نقاشی

زهرا حسینی

طراحی پرتره

طراحی پرتره سیاه قلم

مشاهده پروفایل
اگر شما در انتخاب طراح مورد علاقه ی خودتان تردید دارید می توانید از لینک ( درخواست تماس پشتیبانی)  با کارشناسان پل در ارتباط باشید , قرارداد خود را نهایی کنید .

پروفایل نقاشان

همسفر پل باشید

رابط طراح و کارفرما

به زودی در پل

پل بستری برای نقاشان , جهت برگزاری نمایشگاه آنلاین , فروش  ,سفارش نقاشی های خود فراهم می کند .

 پل بستری امن برای هر دو طرف فراهم کرده است . لذت ثبت سفارش نقاشی یا طراحی چهره را همراه گروه قدرتمند پل تجربه کنید .

هنرمندان عزیز

هدف این شاخه از هنر فریلنسری ثبت حالات فردی و طراحی چهره  فرد در حالات مختلف است . طراحی پرتره ,طراحی کاریکاتور بیشترین سفارشات را در این دسته بندی دارد .

اگر میخوایی نمونه کاراتو به مشتریان نشون بدی , سفارش انلاین بگیری , وارد قسمت عضویت شو , ثبت نامتو شروع کن.

علاوه بر نمونه کارهای مربوط به طراحی چهره , هنرمندان عزیز می توانند برای بقیه سفارشات مربوط به نقاشی نیز نمونه کار ارسال نمایند . پل بستری ایجاد کرده است که طراحان و کارفرمایان بتوانند با اطمینان کامل سفارش ثبت کنند.

طراحی چهره بیشترین سفارش را در این دسته بندی دارد . این سفارش یک بهانه ای برای خوشحال بودن و خوشحال کردن دوستان و خانوادمان هست.

طراحان برای عضویت از طریق ( عضویت طراحان ) اقدام نمایند . از همان طریق , نمونه کارهای خود را برای بررسی هیات گزینش به دپارتمان عضویت ارسال نمایند .

کارفرمایان عزیز

بدون هیچ گونه نگرانی وارد صفحه پروفایل طراحان و نقاشان شوید ,  همه طراحان عضو شده مورد تایید مجموعه پل هستند , پل به شما این اطمینان را می دهد که از سفارش طراحی چهره رضایت کافی را خواهید داشت .

شما بعد از نهایی شدن سفارش وارد ناحیه کاربری کارفرما شده , مدارک مورد نیاز طراح را ارسال خواهید نمود . پل در تمامی این مراحل نظاره گر و همراه شماست .

تنها درصدی خیلی کمی از طراحان ثبت نام کننده برای همکاری با پل پذیرش می شوند , مطمین باشید شما بهترین ها را در پل پیدا خواهید نمود .ما آماده ارایه مشاوره رایگان برای ثبت سفارش طراحی چهره هستیم.

اگر شما سفارشی به جز طراحی چهره دارید و نمی توانید پکیج مورد نظر را پیدا کنید از قسمت پشتیبانی با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید . فورا مورد مد نظر شما و طراح مورد نیاز را پیدا می کنیم . همچنین اگر برای طراحی چهره , شما یک عکس دسته جمعی دارید و پکیج آن پیش بینی نشده است , طراح مورد نظر را پیدا کنید و برای تعرفه از کارشناسان استعلام بگیرید.

چند پیشنهاد برای کافرمایان عزیز:

  • اگر سفارش طراحی پرتره شما , هدیه ای می باشد و باید در ساعت و زمان مشخصی تحویل داده باشد حتما از طریق تیکت این موضوع را مطرح کنید , همچنین در چنین مواقعی پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را زودتر نهایی کنید .
  • لطفا عکسهایی که برای طراحان ارسال می کنید واضح و با کیفیت باشند .
  • اگر عکاسی چهره سفارش می دهید , پس عکس از چهره ارسال نمایید و عکس های از فاصله ی دور و تمام قد ارسال نفرمایید .
  • کارشناسان و طراحان پل در انتخاب عکس کمکتان خواهند نمود . اگر سوالی دارید در قسمت پشتیبانی تیکت ارسال نمایید و یا از طریق واتس اپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید . کارشناسان تقریبا 24 ساعته آنلاین هستند .
  • بعد از ثبت سفارش , از طریق ناحیه کاربری کارفرما عضویت خود را تکمیل فرمایید .همچنین از طریق ارسال تیکت , عکس مورد نظر را ارسال نمایید .
عضویت طراحان