سفارش طراحی گرافیک Hire graphic designer

سفارش طراحی گرافیک

در این صفحه شما می توانید سفارش طراحی  ثبت کنید .

اگر شما دنبال طراحی لوگو, طراحی پوستر, طراحی ست اداری ,بنر,جلدکتاب,تیزرهای تبلیغاتی,بسته بندی, طراحی کاتالوگ ,منو رستوران,هدایای تبلیغاتی هستید کافیه وارد پروفایل طراحان پل شوید و طراح مورد پسند خود را انتخاب کنید .

سفارش طراحی گرافیک

امیر نیازی

طراح گرافیک

مشاهده نمونه کارها
سفارش طراحی گرافیک

محمد بشاره

طراح گرافیک

مشاهده نمونه کارها
مهشیدقورچیان-min

مهشید قورچیان

طراح گرافیک

مشاهده نمونه کارها
سفارش طراحی گرافیک

پریسا عباسی

طراح گرافیک
مشاهده نمونه کارها
سفارش طراحی گرافیک

احلام خالدی نژاد

طراح گرافیک
مشاهده نمونه کارها
طراحی پوستر

طراح بعدی شما باشید

برای عضویت کلیک فرمایید

عضویت طراحان

نمونه پروژه های طراحی لوگو

این نمونه پروژه ها صرفا یک دید کلی برای ثبت سفارش طراحی لوگو می باشد .پیشنهاد میکنیم برای بررسی دقیق تر از طریق لیست بالا , وارد پروفایل طراحان شوید و نمونه های طراحی لوگو را مشاهده نمایید.طراحی لوگو نقش اساسی در هویت برند شما دارد. طراحی لوگو ارزش سرمایه گذاری دارد و با طراحی بی نظیر و خلق برترین لوگو توسط طراحان فریلنسر پل , چندین برابر بازگشت سرمایه خواهید داشت .

طراح: پریسا عباسی

طراحی لوگو

طراح: مهشید قورچیان

طراحی لوگو

طراح: امیر نیازی

طراحی لوگو

طراح: مهشید قورچیان

طراحی لوگو

طراح: پریسا عباسی

سفارش طراحی گرافیک

طراح : پریسا عباسی

سفارش طراحی گرافیک

طراح : مهشید قورچیان

طراحی لوگو

طراح: امیرنیازی

طراحی لوگو

نمونه کارهای طراحی ست اداری , طراحی کاتالوگ , طراحی پوستر و بقیه عناصر 

برای مشاهده نمونه های بیشتر و مشاهده تعرفه طراحان وارد پروفایل طراحان شوید .منتظر ثبت سفارش  شما هستیم.

شما می توانید سفارشات طراحی پوستر , لوگو , بنر وبلاگ ها , بیلبرد های شهری , تبلیغات شهری , طراحی ست اداری , طراحی لوازم تبلیغاتی مانند ساک های دستی یا تیشرت , طراحی آیکون , طراحی هویت برند از صفر تا صد و ترمیم و بازآفرینی لوگو خود را به ما بسپارید .

طراح:محمدبشاره

طراحی پوستر

طراح:پریسا عباسی

طراحی پوستر

طراح:مهشید قورچیان

طراحی پوستر

طراح: مهشید قورچیان

طراحی پوستر

طراح:احلام خالدی نژاد

طراحی پوستر

طراح:احلام خالدی نژاد

طراحی پوستر

طراح:امیرنیازی

طراحی پوستر

طراح:مهشید قورچیان

طراحی پوستر

طراح:مهشیدقورچیان

مهشید قورچیان طراحی پوستر

طراح: محمدبشاره

طراحی کاتالوگ

طراح:محمد بشاره

طراحی پوستر

طراح:محمد بشاره

طراحی بسته بندی

طراح:پریسا عباسی

سفارش طراحی گرافیک

طراح:مهشیدقورچیان

طراحی پوستر

طراح: احلام خالدی نژاد

طراحی لیبل

طراح:احلام خالدی نژاد

طراحی پوستر

طراح:رومینا جبرئیلی

طراحی کارت ویزیت

طراح:امیرنیازی

طراجی پوستر

طراح: امیر نیازی

طراحی لوگو

جزییات مربوط به ثبت سفارش طراحی :

کارفرمای عزیز در ذیل مطالبی را جهت آگاهی بیشتر برای ثبت سفارش  برای شما آماده کرده ایم .

بعد از ثبت سفارش  چه مدارکی را تحویل طراح می دهم؟

اگر شما طراح مورد علاقتون رو پیدا کردین و سفارش طراحی خودتون رو ثبت فرمودید , باید وارد پروفایل کاربری خودتون بشید و مدارک و مستندات خودتون رو برای طراح ارسال کنید .

این روند برای کلیه طراحی ها از قبیل طراحی لوگو , طراحی پوستر و بقیه عناصر طراحی یکسان می باشد.

شاید پرسشی که برای شما پیش بیاد , اینه که چه مدارکی  را باید برای طراح ارائه دهیم؟

پیشنهاد ما این هست که تمامی مدارک که دارید. حتی شما می تویند آن چیزی که در ذهن خود دارید را در قالب فایل صوتی یا تصویری یا نوشتاری برای ما ارسال کنید .

هر چه قدر از ذهنیات خود و نمونه ها و خواسته های خودتان برای طراح صحبت کنید ,  تعامل بین شما و طراح افزایش خواهد یافت . این تعامل , کیفیت خروجی پروژه را افزایش خواهد داد .

هدف ما ارایه برترین خروجی طراحی گرافیک اعم از طراحی لوگو , طراحی ست اداری , هویت بصری , طراحی کاتالوگ و بقیه عناصر طراحی می باشد .

تعامل طراح و کارفرما از چه زمانی شروع می شود ؟

تقریبا زمانی که شما پروفایل طراحان مختلف را مشاهده می کنید و طراح مورد علاقه ی خود را انتخاب می کنید , تعامل شروع می شود.

برای مثال , کارفرما دنبال طراحی لوگو می باشد . پروفایل طراحان مختلف را بررسی میکند و نمونه پروژه های طراحی لوگو یک طراح را پسند میکند . در این مرحله تعامل آغاز شده است.

این اولین گام تعامل شما و آن طراح است . چون که شما نمونه کار و سبک آن طراح را انتخاب فرمودید پس ذهنیت شما به ذهنیت و سلیقه ی آن طراح نزدیک تر است . و مطمینا شما طرحی نزدیک به آن سبک را سفارش می دهید .پس کارفرما قبل از ثبت سفارش طراحی گرافیک با طراح خود وارد تعامل شده است .

در گام بعدی شما باید هر نمونه نوشتاری و یا تصویری و یا صدا , حتی ویدیو که مرتبط به پروژه شماست را برای طراح ارسال کنید تا طراح به ذهنیت شما آگاه باشد .

در گام سوم شما تعداد معین کانسپت اولیه از طراح دریافت میکنید و با انتخاب یکی از آنها , تعامل شما و طراح نزدیک تر می شود .

این روند  همزمان با پیشرفت پروژه تکرار می شود و مطمینا محصول نهایی حاصل خلاقیت طراح و مورد دلخواه شماست.

پل رابط و ضامن طراح و کارفرما می باشد . بزرگترین تلاش پل , خروجی بهتر در پروژه های طراحی و احساس رضایت هر دو طرف می باشد .

مشاوره

اگر در انتخاب طراح مورد علاقه ی خود تردید دارید , از طریق همین لینک پشتیبانی با کارشناسان پل در ارتباط باشید . همچنین می توانید از طریق آیکون سمت چپ پایین سمت به اپراتور اتصال پیدا کنید .

کارفرمایان عزیز میتوانند برای مشاوره تیکت ارسال نمایند و یا با شماره تلفن ثابت شرکت پل تماس حاصل نمایند .

تلفن مشاوره 02191016927

کارشناسان ما تقریبا 24 ساعته آماده ارائه مشاوره رایگان برای تمامی عناصر طراحی من جمله طراحی پوستر , لوگو و .. می باشند .

قبل از ثبت سفارش

کارفرمای عزیز پیشنهاد می شود حتما قبل از ثبت سفارش , قوانین پل را مطالعه فرمایید . پل رابط طراح و کارفرما می باشد .حامی حقوق هر دو طرف می باشد .

وجه واریزی شما تا انتها و تحویل نهایی پروژه به صورت امانت در مجموعه ی پل ضبط و بلوک خواهد شد و بعد از نهایی شدن پروژه و تایید کارفرما , وجه به حساب طراح واریز خواهد شد .

همچنین شما میتوانید به صورت دقیق تر با کلیک بر روی دسته بندی موضوعات در پایین سایت , طراحان را جست و جو فرمایید .

برای مشاهده محصولات طراحی لوگو , طراحی پوستر , طراحی هویت بصری ,و بقیه عناصر طراحی از طریق بخش زیرین سایت اقدام نمایید .پل یک رابط امن و آسان برای ثبت سفارش طراحی گرافیک می باشد .

طراحان و کارفرمایان عزیز می توانند برای مشاهده مقالات مربوط به طراحی گرافیک , طراحی لوگو , طراحی پوستر به مجله طراحی پل مراجعه نمایند . برای ورود و هدایت به مجله هنری پل روی همین جمله کلیک فرمایید . 

سوالات متدوال شما

چطور می شود سفارش طراحی ثبت نمود ؟

ما کمک میکنیم که شما طراح مورد علاقه خود را انتخاب کنید . برترین طراحان از سراسر ایران در پل گردهم آمده اند . آنها منتظر ثبت سفارش شما هستند .

آیا تعرفه طراحان مشخص است؟

بله , تمامی طراحان گرافیک برای تمامی خدمات گرافیکی تعرفه مشخص کرده اند . این تعرفه ها از سمت طراحان مشخص شده است و هر طراح تعرفه جداگانه و اختصاصی دارد .

آیا هزینه خدمات طراحی در مرحله اول به حساب طراح واریز می شود؟

خیر , وجه واریزی کارفرما تا تحویل نهایی پروژه توسط طراح , در حساب کاربری طراح بلوک و قفل خواهد شد . طراحان بعد از اتمام کامل پروژه , وجه طراحی را دریافت خواهند نمود .

وظیفه پل در پروسه طراحی چیست؟

پل , رابط طراح و کارفرما است . بستری امن مهیا کرده است که طرفین قرارداد با اطمینان کامل در این سایت فعالیت کنند . پل ضامن هر دو طرف می باشد . همچنین کارشناسان پل در پروسه طراحی , ناظر بر روند طراحی هستند .

عضویت طراحان