عکاسان فریلنسر پل

خرید عکس از برترین عکاسان

کوروش کلهر

کوروش کلهر

مشاهده و خرید
طراحی پوستر

عکاس بعدی شما باش

برو به عضویت

به زودی در پل

پل بستری برای عکاسان فریلنسر, جهت برگزاری نمایشگاه آنلاین و فروش آثارشان فراهم می کند .

اگر شما در انتخاب عکاس مورد علاقه ی خودتان تردید دارید می توانید از لینک ( درخواست تماس پشتیبانی)  با کارشناسان پل در ارتباط باشید و قرارداد خود را نهایی کنید .

پروفایل عکاسان پل

 

 

همسفر پل باشید

این صفحه پروفایل عکاسان فریلنسر پل  می باشد . تمامی عکاسان از خلاق ترین و ماهرترین متخصصان انتخاب شده اند .

تمامی خدمات سفارشات عکاسی , ویرایش , روتوش و عکاسی از محصول و طبیعت و عکاسی برای مجله و کتاب سفارشی شما در این بخش امکان پذیر است.

وجه واریزی کارفرما تا  تحویل پروژه توسط عکاس و تایید کارفرما , نزد پل به امانت می ماند و بعد از اتمام پروژه به حساب شخصی عکاس واریز می شود . 

عکاسان می توانند از طریق این صفحه , عکس های باکفیت و حرفه ای خودشان را به فروش برسانند . شما میتوایند از طریق صفحه عضویت طراحان ,  نمونه کارهای خود را جهت بررسی ارسال فرمایید 

عکاس و فریلنسر!

هنر عکاسی به عنوان یک حرفه ی فریلنسر اشکال مختلفی می تواند داشته باشد .عکاسان در پروفایلشان به طور دقیق عنوان می کنند که چه نوع پروژه هایی را می توانند برای کارفرمایان قرارداد کنند .

ما در زیر به چند نمونه اشاره می کنیم:

عکاسی حضوری:

دز این نوع سفارش, کارفرما در پروفایل عکاس منتخب , جهت عکاسی حضوری تیکت ارسال می کند و کارشناسان در اسرع وقت هماهنگی های لازم را انجام می دهند .

عکاسی تبلیغات:

عکس برداری از محصولات فیزیکی که جهت معرفی محصول به بازار انجام میگیرد که محصول مورد نظر برای عکاسی  به آتلیه عکاس انتقال می یابد .

بازآفرینی عکس:

عکس های قدیمی که نیاز به بازآفرینی و یا روتوش دارند و یا هر نوع تغییر و ترکیب در عکس ها در این دسته قرار می گیرند .

عضویت طراحان