فریلنسر 

دنبال سایت فریلنسینگ معتبری هستید ؟

آیا دنبال یک راهنمای جامع برای آزادکاری هستی؟

آیا دوست دارید مستقل باشید؟

راهنمای جامع برای آزادکاران

 

سایت های فریلنسری , متاسفانه در طول چند سال اخیر  عملکردی تک محوری را انتخاب کرده اند و حقوق طراحان و هنرمندان پایمال شده و بی توجهی زیادی به صاحبان این حرفه شده است.

به همین منظور سایت پل , به صورت تخصصی فقط در زمینه طراحی و هنر فعالیت میکند . هدف اصلی پل , ارتقا جایگاه طراحی برای آزادکاران در ایران می باشد .

پل , رابط طراح و کارفرما می باشد و بستری امن برای طراحان و کارفرمایان ایجاد کرده است . کتاب مسیر موفقیت طراحان فریلنسر میتونه , یک راهنمای جامع و عالی برای شروع و پیشرفت باشد .

این کتاب رایگان می باشد وشما می توانید در انتهای  همین صفحه با پر کردن فرم , آن را دانلود بفرمایید .

مسیر موفقیت طراحان فریلنسر

این کتاب به صورت رایگان در اختیار مخاطبان سایت پل می باشد . سرفصل های این کتاب را باهم مرور میکنیم:

فصل اول : مفاهیم فریلنسینگ

شما در این فصل با تاریخ و مفاهیم آشنا می شوید . همچنین مزایای و نقاوت اشتغال سنتی و این نوع اشتغال را مطالعه خواهید نمود .

فصل دوم : شروع زندگی فریلنسری

در این فصل شما یاد میگیرید که از کجا شروع کنید . چه مسئولیت هایی دارید و چگونه باید برنامه ریزی کنید . چگونه یک پورتفولیو آنلاین بسازید و اصولا چرا باید  , پورتفولیو آنلاین داشته باشید .

شما یاد میگیرید که دیگر بیست سال قبل نیست که دفتر کار در یک شهر داتشه باشید و فقط برای ساکنان آن شهر خدمات ارایه بدین .

یاد میگیرین که دنیای بزرگتری در انتظار شماست . ما در این فصل کمک میکنیم که شما ازادکاری را نیمه وقت شروع کنید . اگر در تصمیم خود برای ادامه مسیر مصمم باشید , فصل سوم را شروع کنید و زودتر اوج بگیرید.

فصل سوم :افزایش سرعت موفقیت فریلنسر

در این فصل شما با اصول تبلیغات و ایمیل مارکتینگ آشنا می شوید . پلت فرم های جدیدی برای شما معرفی می شود تا بهتر کارهای خودتان را مدیریت کنید .

استراتژی های حفظ کارفرما , قدرت شبکه های اجتماعی در فریلنسری , مسیر افزایش تعامل فریلنسر و کارفرما و مدیریت مالی و تعیین نرخ برای شما بیان می شود .

همچنین در انتهای بخش مصاحبه ای با دکتر محمد مهاجری , وکلی پایه یک دادگستری داشته ایم تا حق چاپ و نشر و اعتبار آثار هنری برای طراحان و هنرمندان فریلنسر , بیان شود .

فصل چهارم : برندینگ و فریلنسینگ

در این فصل کوتاه یک جمع بندی کلی می باشد . در این فصل مواردی را مطرح کرده ایم که می تواند طراحان را تبدیل به برند کند . هدف اصلی و نهایی کتاب نیز همین است که طراحان و هنرمندان  , برند خود را تثبیت کنند .

در پایان , از شما  تقاضا داریم که این کتاب را برای دوستانتان ارسال کنید . در شبکه های اجتماعی آن را انتشار بدیم تا بتوانیم به هدف اصلی کتاب , ارتقا جایگاه فریلنسری در ایران برسیم.

مسیر موفقیت طراحان فریلنسر

مسیر موفقیت طراحان فریلنسر

من در این کتاب یک راهنمای جامع برای شما اراِئه خواهم داد .
این کتاب به صورت رایگان در اختیار شما می باشد و شما بابت این کتاب وجهی را پرداخت نخواهید کرد.
من در تهیه این کتاب ماه ها تلاش کردم و اکنون آن را رایگان در اختیار شما قرار می دهم .
از شما دوست عزیز در خواست دارم که این کتاب را به دوستانتان ارسال کنید و شما با ارسال این کتاب به دوستانتان به آنها کمک خواهید کرد . این هدف اصلی من می باشد که به همدیگر کمک کنیم . با هم پیشرفت کنیم.

مشاوره رایگان:

اگر فریلنسری برای شما جذاب است و شما نیاز به مشاوره رایگان دارید , کارشناسان ما 24 ساعت شبانه روز آماده ارایه خدمات می باشند .

شما  می توانید برای ارتباط با واتس اپ  همینجا   کلیک کنید .

همچنین شماره تلفن 02191016927 در ساعات اداری پاسخگوی شماست . ضمنا از طریق ارسال تیکت در بخش عضویت طراحان میتوانید اقدام فرمایید .

کتاب فریلنسری رو دانلود کن و به دوستاتم بفرس

فریلنسر - فریلنسری

در این کتاب از دکتر محمد مهاجری چه سوالاتی پرسیدیم؟

 

سوال یک : حقوق مادی و معنوی طراحان و کارفرمایان در قبال آثار هنری چگونه است ؟

سوال دو : ایا برای تعریف اثر باید از علایم خاصی استفاده کرد؟ همچنین آیا نیاز به تهیه قرارداد جامع بین طرفین است؟

سوال سوم: حقوق مالک اثر در پروژه های هنر و طراحی چیست؟

سوال چهارم:در صورت تغییر اصل اثر توسط مالک , مسیر قانونی چیست؟

سوال پنجم: مدت زمان حقوق معنوی و مادی آثار هنری چگونه است؟

سوال ششهم: برای فعالیت در عرصه بین الملل و عقد قرارداد با کارفرماهای بیرون مرزی , فریلنسرها بهتر است از قوانین کدام مرجع و سازمان پیروی کنند ؟

فرم زیر را پر کن و کتاب رو دانلود کن.بعد از پر کردن فرم و زدن دکمه , به صفحه ی مشاهده و دانلود کتاب راهنمایی می شوید . در صورت ممکن به جای ایمیل از جیمیل استفاده فرمایید .

در این وبینار چه چیزهایی یاد میگیریم؟

در ابتدای وبینار , بازاریابی و اشتغال هنرمندان و طراحان در دهه های قبل بررسی شده  است . همچنین لزوم ورود به بازار جهانی فریلنسینگ بحث شده است .

در مرحله ی دوم پیش نیازهای حضور در بازار توضیح داده شده است و سپس گام های اساسی و مهم برای ساخت یک پورتفولیوی آنلاین عنوان و توضیح داده شده است .

اساس بحث این وبینار نیز , آموزش ساخت یک پوتفولیو جذاب می باشد تا نرخ فرار کارفرما را به صفر برسانیم و بتوانیم در مسیر فریلنسینگ پیشرفت کنیم.

این وبینار برای آشنایی طراحان با روشهای کسب درآمد فریلنسری می باشد . در این وبینار یادبگیر که چگونه مهارت های خودت رو به پول تبدیل کنی.

سرفصل های وبینار:
  • بازاریابی و اشتغال  هنرمندان  و  طراحان  در  دهه های  قبل
  • 3 شرط لازم و کامل برای حضور در بازارهای جهانی هنر و طراحی
  • مزایای حضور در بازار جهانی
  • مراحل ساخت پورتفولیو موفق
  • نحوه تعیین تعرفه های طراحی
  • شرایط مذاکره موفق
  • معامله هنر و رفتار مزایده مانند با پروژه های هنر و طراحی
  • مشاوره در مورد انتخاب سایت فریلنسری برای فعالیت های هنری

مخاطبین این وبینار , هنرمندان و طراحان به خصوص دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مهندسی معماری , طراحی گرافیک , نقاشی می باشد

اگر دوس داری کتاب رو ورق بزنی …..

ثبت نام و عضویت طراحان :

طراحان فریلنسر برای افزایش درآمد و فعالیت در سامانه پل , می توانند از طریق کلیک بر روی همینجا , فرم عضویت را تکمیل کنند و پوتفولیو خود را برای بررسی به واحد عضویت از طریق تیکت ارسال کنند .

عضویت طراحان