همکاری و کسب درآمد

مقدمه کوتاه:

با عرض سلام برای دوستان طراح و هنرمندان عزیز:

هدف کلی از ساختار پل , ارتقا جایگاه  هنر و طراحی در کشور عزیزمان ایران است . خانواده ی پل هر ساعت بزرگتر می شود و دوستان جدیدی مثل شما , ارزش این خانواده را افزایش می دهند.

محور اصلی این مجله , انتشار ویدیوهای آموزشی طراحان و انتشار نوشته ها و مقالات آنها می باشد .

در حال حاضر دو نوع کسب درآمد در پل برای شما مهیا است .

 

همکاری و کسب درآمد

روش اول :

پل طبق جدول زیر با توجه به تعداد بازدید مقالات شما , تعرفه های گوناگونی را طبق لیست زیر برای نویسنده نوشته یا مقاله پرداخت میکند . به این ترتیب شما تنها با یک نوشته ی خوب و عالی میتوایند کسب درآمد کنید .

شاید شما چند روز زمان خود را برای  نوشتن  مقاله اختصاص دهید و دیگری نیازی نیست کاری انجام دهید . با مرور زمان و افزایش بازدید کننده , نوشته شما طبق تعرفه زیر پرداخت هایی از سیستم مالی پل دریافت خواهد نمود.500

بازدید

150

هزار تومان

2000

بازدید

400

هزار تومان

10000

بازدید

1

میلیون تومان

50000

بازدید

2

میلیون تومان

Pricing Table

شاید شما عضو شبکه های اجتماعی و سایت ها و وبلاگ های زیادی باشید و به طور جددی در آنها تولید محتوا میکنید ولی هیچ درآمدی نداشته باشید . به نظر ما این ظالمانه ترین سیاست  کسب و کارهای اینترنتی است .

روش ارسال مقاله :

مقالات شما حتما قبل از بررسی باید به تایید هیات تحریریه پل برسد .شما می توانید از طریق دو روش زیر مقاله خود را برای ما ارسال کنید .

1.ارسال تیکت:

مقالات خود را همراه مشخصات خودتان در بخش تیکت ارسال نمایید . برای ارسال تیکت روی همین گزینه کلیک کنید . همچنین میتوانید با کلیک بر روی دکمه  زیر تیکت ارسال نمایید .

 

2. ارسال از طریق واتس اپ

شما میتوانید از طریق کلیک بر دکمه زیر , به واتس اپ پل متصل شده و فایلهای خودتان را ارسال نمایید .

روش دوم :

شما می توانید با تولید ویدیوهای آموزشی در زیر دسته های مهندسی معماری , گرافیک , نقاشی , عکاسی به درآمد خوبی در پل برسید . ویدیوهای شما باید محتوای ارزشمندی داشته باشد و تعرفه آنها مناسب باشد . کارمزد پل از ویدیوهای شما ده درصد می باشد . شما میتوانید به یکی از دو روش بالا ( ارسال تیکت یا واتس اپ ) درخواست خود را برای ما ارسال فرمایید .