پشتیبانی پل pol support

پشتیبانی پل و ارتباط با کارشناسان:

پشتیبانی پل , حافظ منافع کارفرما و طراح هست . پل رابط بین کارفرما و طراح هست و ضمانت برای طرف مقابل طراحی می باشد . شما می توانید از طریق لینک پیام رسان های زیر با کارشناسان پل ارتباط برقرار کنید و یا از طریق ارسال تیکت , منتظر جواب کارشناسان باشید . کارشناسان پل آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان و همچنین آماده دریافت نظرات , پیشنهادات , شکایات شما می باشند .

کاربران سایت باید قبل از هرگونه همکاری با پل ,قوانین پل را مطالعه فرمایند . همچنین در صفحه ی سوالات متداول می توانید سوالات متداول کاربران را برای شناخت و آشنایی بیشتر با روند کار پل مطالعه فرمایید .

پشتیبانی از طریق پیام رسان ها

پشتیبان های پل تقریبا تمام شبانه روز آنلاین و آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند . ما این روش را برای هر گونه مشاوره و ارتباط پیشنهاد میکنیم چون سریع تر از ارسال تیکت وایمیل پاسخ گویی خواهد شد . برای ارتباط با واتس اپ روی همین لینک و ارتباط با تلگرام روی همین لینک کلیک فرمایید .

مزیت ارتباط با کارشناسان پل

اگر شما در انتخاب طراح خود و یا قرارداد با پل , تردید دارید می توانید از طریق ارتباط با کارشناسان , مشاوره رایگان داشته باشید . همچنین جهت بارگذاری مدارک در رابطه با قرادادتان می توایند به هر دو روش بالا اقدام کنید . کاربران همچنین جهت پیگیری امور قرارداد و امورمالی می تواینند از همین طریق با ما در ارتباط باشند .پشتبانی پل ناظر دقیق روند اجرای قرارداد شماست .

عضویت طراحان