استفاده کاربران از پل به منزله ی پذیرش تمامی قوانین مربوط به این موسسه می باشد .طراحان و کارفرمایان لطفا قبل از هرگونه عضویت و عقد قرارداد قوانین مجموعه رو به طور کامل مطالعه فرمایند .

قوانین پل

شرایط ذیل در مورد دسترسی , عضویت ,عقدقرارداد , همکاری و استفاده از تمامی امکانات و محتوای پل تنظیم شده است :

ماده 1:

تمامی کاربران پل اعم از طراح یا مشتری فقط و فقط می توانند یک حساب کاربری در سایت داشته باشند و داشتن بیش از یک حساب کاربری قوانین را نقض می کند و موجب تعلیق و یا مسدود شدن تمامی حسابهای متعلق به این شخص می شود .

ماده2:

کلیه حسابهای و سایت ها و شبکه های اجتماعی مرتبط با پل, مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران اداره می شود و تبادل هر گونه محتوای مجرمانه و خلاف شیونات اخلاقی و عرفی خلاف با جمهوری اسلامی ایران باعث مسدود شدن حساب کاربری می شود و پیگرد قانونی دارد .

ماده3:

کلیه طرفین قرارداد( کارفرما یا طراح) تحت هیچ شرایطی نمی توانند در خارج از پروتکل رسمی سایت پل , هرگونه پرداخت مالی و توافق مالی  داشته باشند در صورت برخورد با چنین موضوعی طبق قوانین سایت , حساب کاربری هر دو طرف مسدود خواهد شد .

ماده 4:

طبق قرارداد, مبالغی که از کارفرما دریافت می شود سهم طراح به حساب مالی طراح افزوده می شود مبلغ مذکور در حساب مالی طراح بلوک ( بدون حق برداشت ) خواهد شد و بعد از اتمام مراحل طراحی و تحویل کامل پروژه و تایید کارفرما و پل , طراح می تواند درخواست برداشت وجه داشته باشد و تا 48 ساعت کاری تمامی پرداخت ها انجام خواهد شد .

ماده5:

کارفرمایان کلیه حقوق چاپ و نشر اثر تحویلی را دارند .

ماده6:

هر گونه عقد قرارداد و توافق خارج از چهارچوب پل , هیچ تضمین مالی و حقوقی و معنوی را برای پل ندارد و طرفین قرارداد جهت اعتماد در پرداخت ها و زمان بندی در ارایه محصول بهتر است که از طریق مجموعه ی پل قرارداد خود را نهایی کنند تا نگران عدم پرداخت ها توسط کارفرما و عدم تحویل پروژه توسط طراح و هر گونه نگرانی از اختلافات پیش آمده نباشند .

ماده7:

کلیه سفارشات باید از طریق پل ثبت و تحویل گردد . خروج از این چهارچوب موجب لغو پشتیبانی سایت و مسدود شدن حسابهای کاربری دو طرف می شود .

ماده8:

کارفرمایان  مبلغ فاکتور عنوان شده را از طریق کلیه کارتهای عضو شتاب می توانند پرداخت کنند , قرارداد هر دو طرف به صورت فایل PDF  به شبکه های اجتماعی و ایمیل معرفی شده توسط کارفرما یا طراح ارسال خواهد شد .

ماده9:

کارفرما باید از طریق پل وارد پروفایل خود شده و کلیه مدارک و درخواستهای خود را از طریق پل به طراح منتقل کنند .

ماده10:

به ازای هر روز تاخیر در تحویل پروژه یک درصد از مبلغ پروژه از طراح کسر می شود بنابراین از طراحان عزیز استدعا می شود که مدت زمان تحویل پروژه را دقیق مشخص نمایند که موجبات نارضایتی کارفرمایان و همچنین موجبات عدم اعتماد کارفرمایان به مجموعه فراهم نشود . تاریخ شروع پروژه زمانی است که کارفرما اطلاعات مورد نیاز طراح را در سایت بارگذاری کند . همچنین کارفرما باید در موعد مقرر به تایید اتود ها و مدارک ارسالی اقدام کند در غیر اینصورت به زمان تحویل پروژه اضاف می شود . مدت زمانی که کارفرما می تواند مدارک را تایید و یا لغو کند یک روز کاری است .در صورت عدم واکنش و تایید و یا رد کارفرما تا سه روز کاری به منزله تایید و ورود به گام بعدی می باشد .

ماده 11:

اگر مدت تاخیر پروژه به دو برابر زمان تحویل پروژه برسد کارفرما می تواند تقاضای کامل وجه واریزی را داشته باشد و سفارش را لغو کند . همچنین حساب کاربری طراح با تایید بخش حل اختلافات برای همیشه مسدود می شود .

ماده12:

برای پروژه های ساختمانی که نیاز به متره دارند اگر کارفرما نقشه دقیق محل پروژه را نداشته باشد . پل مهندسان متره برای کارفرما معرفی خواهد کرد و هزینه ی آن از کارفرما اخد خواهد شد .

ماده 13:

هر گونه همکاری و عقد قرارداد با پل , به منزله ی پذیرش قوانین سایت پل و قوانین مربوط به حریم شخصی و قوانین مربوط به حل اختلاف می باشد .

ماده14:

مدیریت پل, حق انتشار کلیه نمونه کارهای مربوط به طراحان و رزومه ی طراحان را با ذکر نام و یا کد طراح , برای اهداف تبلیغاتی و بازاریابی نزد خود محفوظ می دارد .

ماده15:

خریداران(کارفرمایان ) کلیه حقوق نشر اثر را نزد خود محفوظ می دارند .

 

ماده16:

تعرفه های طراحی توسط طراحان مشخص می شوند و هر طراح پکیج و تعرفه مخصوص خود را دارد , کارفرمایان نسبت به سلیقه و بودجه ی خود می توانند طراح خود را انتخاب فرمایند .

عضویت طراحان