طراحی چهره از سایتفریلنسر پل دیزاینرز - رابط طراحانان و فریلنسرها

 طراحی چهره – طراحی پرتره 

 سفارش طراحی چهره بهترین هدیه برای عزیزانمان هست . شما در این صفحه پروفایل خلاق ترین نقاش های عضو پل را مشاهده می کنید .  شما برای سفارش طراحی پرتره ,سفارش نقاشی  , نقاشی های متحرک و هر پروژه ای مرتبط با نقاشی با آن ها قرارداد ببندید .پروفایل و نمونه کارهای طراحان پل را مشاهده کنید و سفارشتان را نهایی کنید .  پل در تمامی مراحل همراه شماست , روند پروژه ی شما را با دقت زیر نظر داد .

تعرفه های طراحی و زمان تحویل از سوی طراحان در پروفایلشان مشخص شده است . وارد پروفایل طراحان شوید . نموه کارهای آنها را بررسی فرمایید و طراح مورد علاقه خود را انتخاب کنید .

سروش بی دل

سروش بی دل

طراحی پرتره
🌟🌟🌟🌟🌟
سیاه قلم-مدادرنگی-دیجیتال

مشاهده پروفایل
طراحی چهره

فائزه عموزاد خلیلی

طراحی پرتره
🌟🌟🌟🌟🌟
سیاه قلم

مشاهده پروفایل
سفارش طراحی چهره و طراحی پرتره از متین طوافی

متین طوافی

طراحی پرتره
🌟🌟🌟🌟🌟
سیاه قلم ,مداد رنگی ,رنگ روغن
مشاهده پروفایل
صفیه محمد زاده طراح و نقاشی سیاه قلم

صفیه محمدزاده

طراحی پرتره
🌟🌟🌟🌟🌟
سیاه قلم

مشاهده پروفایل
سفارش نقاشی از دنیا کاظمی

دنیا کاظمی

طراحی پرتره دیجیتال
🌟🌟🌟🌟🌟
دیجیتال

مشاهده پروفایل
طراحی چهره از دنیا کاظمی

سامیه سالاری

طراحی پرتره
🌟🌟🌟🌟🌟
مداد,مداد رنگی ,رنگ روغن
مشاهده پروفایل
دیبا بنی بشر طراح و نقاشی سیاه قلم و رنگ روغن

دیبا بنی بشر

طراحی پرتره
🌟🌟🌟🌟🌟
سیاه قلم

مشاهده پروفایل
طراحی چهره از نسرین طیرانی

نسرین طیرانی

طراحی پرتره
🌟🌟🌟🌟🌟
پاستل و رنگ روغن
مشاهده پروفایل
طراحی چهره

محدثه راستگو

طراحی پرتره
🌟🌟🌟🌟🌟
زغال و کنته
مشاهده پروفایل
سفارش طراحی چهره از فاطمه حاضری

فاطمه حاضری

طراحی پرتره
🌟🌟🌟🌟🌟
سیاه قلم,آبرنگ,مداد رنگی
مشاهده پروفایل
سفارش نقاشی از بهاره محمد زاده

بهاره محمدزاده

طراحی پرتره
🌟🌟🌟🌟🌟
پاستل
مشاهده پروفایل
سفارش نقاشی منیر رمضانی

منیر رمضانی

طراحی پرتره
🌟🌟🌟🌟🌟
مدادرنگی.کنته,زغال
مشاهده پروفایل
طراحی پرتره از آیدا خبیری

آیدا خبیری

طراحی پرتره
🌟🌟🌟🌟
سیاه قلم
مشاهده پروفایل
طراحی چهره از سارا سلمان زاده

سارا سلمان زاده

طراحی پرتره
🌟🌟🌟🌟
مدرن اکریلیک
مشاهده پروفایل
حدیثه بابایی

حدیثه بابایی

طراحی پرتره
🌟🌟🌟🌟🌟
سیاه قلم
مشاهده پروفایل
سفارش نقاشی از محسن کریمی

محسن کریمی

طراحی پرتره
🌟🌟🌟🌟
سیاه قلم
مشاهده پروفایل
سفارش طراحی چهره از حاجر طالبی

هاجر طالبی

طراحی پرتره
🌟🌟🌟🌟🌟
سیاه قلم
مشاهده پروفایل
سفارش طراحی چهره از زهرا حسینی

زهرا حسینی

طراحی پرتره
🌟🌟🌟🌟
سیاه قلم
مشاهده پروفایل
نفیسه پورداودی

نفیسه پورداودی

طراحی پرتره
🌟🌟🌟🌟
سیاه قلم
مشاهده پروفایل
طیبه مرادی

طیبه مرادی

طراحی پرتره
🌟🌟🌟🌟🌟
نقاشی دیجیتال
مشاهده پروفایل
ریحانه زرینه آماده ثبت سفارش طراحی چهره و طراحی نقاشی با مداد رنگی سبک هایپر رئال از پل دیزاینرز

ریحانه زرینه

طراحی پرتره | نقاشی
🌟🌟🌟🌟
هایپررئال با مدادرنگی
مشاهده پروفایل
سفارش نقاشی از فاطمه جمالی

فاطمه جمالی

طراحی پرتره
🌟🌟🌟🌟🌟
سیاه قلم
مشاهده پروفایل
نقاشی و طراحی چهره ( طراح : فرزانه مقیمیان )

فرزانه مقیمیان

طراحی پرتره
🌟🌟🌟🌟🌟
مشاهده پروفایل
اگر شما در انتخاب طراح مورد علاقه ی خودتان تردید دارید می توانید از لینک ( درخواست تماس پشتیبانی)  با کارشناسان پل در ارتباط باشید , قرارداد خود را نهایی کنید .

طراحی چهره

پروفایل نقاشان

همسفر پل باشید

رابط طراح و کارفرما

 پل بستری امن برای هر دو طرف فراهم کرده است . لذت ثبت سفارش نقاشی یا طراحی چهره را همراه گروه قدرتمند پل تجربه کنید .

کارفرمایان عزیز

بدون هیچ گونه نگرانی وارد صفحه پروفایل طراحان و نقاشان شوید ,  همه طراحان عضو شده مورد تایید مجموعه پل هستند , پل به شما این اطمینان را می دهد که از سفارش طراحی چهره رضایت کافی را خواهید داشت .

شما بعد از نهایی شدن سفارش وارد ناحیه کاربری کارفرما شده , مدارک مورد نیاز طراح را ارسال خواهید نمود . پل در تمامی این مراحل نظاره گر و همراه شماست .

تنها درصدی خیلی کمی از طراحان ثبت نام کننده برای همکاری با پل پذیرش می شوند , مطمین باشید شما بهترین ها را در پل پیدا خواهید نمود .ما آماده ارایه مشاوره رایگان برای ثبت سفارش طراحی چهره هستیم.

اگر شما سفارشی به جز طراحی چهره دارید و نمی توانید پکیج مورد نظر را پیدا کنید از قسمت پشتیبانی با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید . فورا مورد مد نظر شما و طراح مورد نیاز را پیدا می کنیم . همچنین اگر برای طراحی چهره , شما یک عکس دسته جمعی دارید و پکیج آن پیش بینی نشده است , طراح مورد نظر را پیدا کنید و برای تعرفه از کارشناسان استعلام بگیرید.

هنرمندان عزیز

هدف این شاخه از هنر فریلنسری ثبت حالات فردی و طراحی چهره  فرد در حالات مختلف است . طراحی پرتره ,طراحی کاریکاتور بیشترین سفارشات را در این دسته بندی دارد .

اگر میخوایی نمونه کاراتو به مشتریان نشون بدی , سفارش انلاین بگیری , وارد قسمت عضویت شو , ثبت نامتو شروع کن.

علاوه بر نمونه کارهای مربوط به طراحی چهره , هنرمندان عزیز می توانند برای بقیه سفارشات مربوط به نقاشی نیز نمونه کار ارسال نمایند . پل بستری ایجاد کرده است که طراحان و کارفرمایان بتوانند با اطمینان کامل سفارش ثبت کنند.

طراحی چهره بیشترین سفارش را در این دسته بندی دارد . این سفارش یک بهانه ای برای خوشحال بودن و خوشحال کردن دوستان و خانوادمان هست.

طراحان برای عضویت از طریق ( عضویت طراحان ) اقدام نمایند . از همان طریق , نمونه کارهای خود را برای بررسی هیات گزینش به دپارتمان عضویت ارسال نمایند .

چند پیشنهاد برای کافرمایان عزیز:

  • اگر سفارش طراحی پرتره شما , هدیه ای می باشد و باید در ساعت و زمان مشخصی تحویل داده باشد حتما از طریق تیکت این موضوع را مطرح کنید , همچنین در چنین مواقعی پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را زودتر نهایی کنید .
  • لطفا عکسهایی که برای طراحان ارسال می کنید واضح و با کیفیت باشند .
  • اگر عکاسی چهره سفارش می دهید , پس عکس از چهره ارسال نمایید و عکس های از فاصله ی دور و تمام قد ارسال نفرمایید .
  • کارشناسان و طراحان پل در انتخاب عکس کمکتان خواهند نمود . اگر سوالی دارید در قسمت پشتیبانی تیکت ارسال نمایید و یا از طریق واتس اپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید . کارشناسان تقریبا 24 ساعته آنلاین هستند .
  • بعد از ثبت سفارش , از طریق ناحیه کاربری کارفرما عضویت خود را تکمیل فرمایید .همچنین از طریق ارسال تیکت , عکس مورد نظر را ارسال نمایید .
طراحی چهره

پیشنهاداتی برای انتخاب طراح مورد علاقه :

شما تصمیم به سفارش طراحی چهره دارید . شاید نام سبک و استایلی که مدنظرتان هست را ندانید . ما کمک میکنیم که شما طراح مورد علاقه خود را سریع تر پیدا کنید .پیشنهاد می شود که نمونه کارها و پورتفولیو تمام طراحان را مشاهده کنید . برای این منطور از همین صفحه می توانید بر روی دکمه ی مشاهده پروفایل در کنار نام طراحان کلیک کنید و کارهای قبلی طراح را مشاهده کنید .

شما در این مرحله وارد تعامل با فریلنسر مورد علاقه تان شده اید . همزمان با مشاهده نمونه کارها , نام طراحانی را سلیقه نزدیک تری با شما دارند را در یک لیست بنویسید . سپس می توانید باری دیگر با ذره بین قوی تر , طراحان را مقایسه کنید . تعرفه های آنها را مشاهده کنید و با تنها چند کلیک ساده , سفارش خود را ثبت و پرداخت را انجام دهید . بعد از پرداخت , منتظر تماس کارشناسان پل باشید . پل در این پروژه  همراه شماست .

تعرفه طراحان :

تعرفه طراحان در این سایت , توسط خود آنها مشخص می شود . همه فریلنسرهایی که در این سایت فعالیت میکنند , تعرفه و خدمات دریافتی کارفرما را در پکیج های مشخص کرده اند .

  • شما در پروفایل طراحان می توانید تکنیک های مورد استفاده طراح را مشاهده کنید . سیاه قلم , ذغال , آبرنگ , پاستل و ابزارهای دیگری را نقاشی شما را تشکیل می دهند . اگر شما دنبال تکنیک نقاشی خاصی هستید و در پکیج ها پیش بینی نشده است . می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید .
  • تعرفه طراحی چهره برای سایزهای گوناگون , متفاوت هست . شما در مرحله ثبت سفارش باید سایز طراحی را انتخاب کنید و تعرفه محاسبه شده برای این سایز می باشد .
  • هزینه پست و قاب بندی در سفارشات محاسبه نشده است . کارشناسان پل بعد از ثبت سفارش هزینه پست و قاب بندی را برای شما برآورد میکنند . این موارد اختیاری می باشد . چون بعضی از کارفرمایان , تحویل دیجیتالی را مد نظر دارند هزینه پست از آنها اخذ نمی شود.
  • کارشناسان پل , در تلاش هستند که شما , تجربه خوبی را از ثبت سفارش طراحی چهره از فریلنسرهای مجموعه پل داشته باشید .

چرا از سایت پل , سفارش طراحی چهره ثبت کنید؟

پل , تنها سایتی می باشد که متعلق به هیچ طراح خاصی نمی باشد و شما بازه انتخاب وسیع تری دارید. طراحان می توانند در این سایت رقابت سالمی را تجربه کنند و کارفرمایان نیز می توانند طراح مورد علاقه خود را از سراسر ایران انتخاب کنند . مزیت اصلی سایت پل , مشخص بودن تعرفه های طراحان می باشد . پکیج های طراحی در سایز های متفاوت با آپشن های متفاوت توسط هر طراح درج شده است . شما می توانید نسبت به بودجه ای که در اختیار دارید , یکی از طراحان را انتخاب و قرارداد را تکمیل کنید .

کارفرما , طراح و نماینده مجموعه ی پل در یک گروه از شبکه های اجتماعی عضو خواهند شد . این گروه برای افزایش تعامل مابین طراح و کارفرما می باشد که مدیر گروه , طراح می باشد و پل ناظر بر روند پروژه است. تمامی مکالمات ,  در این گروه ضبط می شود و این گروه تا انتهای پروژه ئ تحویل کامل پروژه طراحی , فعالیت خواهد داشت.

پل هیچ پورسانتی بابت این سفارش از کارفرما دریافت نمیکند . همچنین کارفرماها برای عضویت و ثبت سفارش , فقط باید هزینه طراحی مشخص شده در پکیج را بپردازند .

همچنین پل , ضامن طراح و کارفرما می باشد . کارفرما ها نیز نباید هیچ گونه نگرانی داشته باشند . چون سفارش آنها در یک بستر امن انجام و تحویل خواهد شد .

انتشار مقالات , مصاحبه ها از طراحان و هنرمندان :

طراحان و هنرمندان فریلنسر عزیز , می توانند مقالات و دست نوشته های خود را برای انتشار در مجله آنلاین پل ارسال کنند . انتشار این مقالات به صورت کاملا رایگان می باشد . نوشته ها می تواند در کلیه زمینه های معماری و هنر باشد . اگر نوشته مربوط به ثبت سفارش طراحی چهره باشد , علاوه بر انتشار در مجله , در پروفایل طراح نیز منتشر خواهد شد . برای این منظور با پشتیبانی تماس بگیرید .

عضویت طراحان